arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

SOBOTA 15:00! Lechia – Arka

Piątek, 6 maja 2016 16:38

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, 05.09.2015

Po minionym weekendzie, w czasie którego ligowcy mieli przerwę w rozgrywkach a mecz z Holandią rozegrała kadra seniorów, wracamy do rozgrywek ekstraligi. Nasza drużyna w sobotę w Gdańsku o godz. 15:00 zmierzy się z Lechią. Czas więc na pierwsze derby w grupie mistrzowskiej.

Sobotnie starcie z biało-zielonymi będzie drugim meczem w grupie mistrzowskiej. Pierwsze spotkanie nasza drużyna rozegrała przed dwoma tygodniami u siebie z Budowlanymi Łódź. Niestety spotkanie to zakończyło się porażką „Buldogów”.
W sobotę żółto-niebiescy zmierzą się z Lechią w kolejnym trudnym spotkaniu. Niestety nasi nadal nie mogą zagrać w optymalny składzie z powodu kontuzji i nieobecności zawodników naszej drużyny. Mamy jednak nadzieję, że „Buldogi” zaprezentują się lepiej niż w ostatnim spotkaniu i postarają się odnieść zwycięstwo.

Początek spotkania w sobotę o godz. 15:00 na boisku AWFiS w Gdańsku. Wstęp na mecz wolny. Zapraszamy serdecznie aby dopingować naszą drużynę!

 

Mecze XVI kolejki Ekstraligi Rugby:
grupa mistrzowska
RC Lechia Gdańsk – RC Arka Gdynia, sobota godz. 15.00 (Szczepański, Kościelniak, Jasiński)
MKS Ogniwo Sopot – Master Pharm Budowlani SA Łódź, sobota godz. 17.30 (Bedyński, Sienkiewicz, Michalik)

grupa spadkowa
MKS Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew, sobota godz. 15.00; Giroud, Piotrowicz, Janeczko)

pauzuje: Orkan Sochaczew

 
RSS sponsorzy

Te zabytkowe samochody i motocykle dostępne są od ręki. Zobacz jakie pojazdy można kupić w sieci. Niektóre okazy zaskakują!
Wyjątkowe zabytki i oldtimery, klasyki czasów minionych, zobacz wyjątkową galerię […]
sob, maj 27, 2023
Dziennik Bałtycki