arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Skład na mecz Mołdawia – Polska ogłoszony

Piątek, 15 maja 2009 13:32

Na stronie Polskiego Związku Rugby pojawiła się informacja na temat składu reprezentacji Polski na jutrzejszy mecz z Mołdawią. Rozegrane w Kiszyniowie spotkanie będzie miało bardzo duży wpływ na awans do Pucharu Świata w Nowej Zelandii. W składzie nie mogło rzecz jasna zabraknąć zawodników gdyńskiej Arki. Poniżej treść komunikatu opublikowanego na www.pzrugby.pl:

„Po ostatnich treningach opiekun naszej drużyny narodowej podjął decyzję. Jutro od pierwszego gwizdka francuskiego arbitra Erica Soulana przeciwko Mołdawii w naszych barwach zagrają:

1.Fabien Kwarta 2.Yann Lewandowski 3.Marcin Wilczuk 4.Grzegorz Falk 5.Michał Krużycki 6.Ciril Monarcha 7.Kazimierz Raszpunda 8.Stanislas Krzesinski 9.Łukasz Szostek 10.Dawid Banaszek 11.Tomasz Rokicki 12.Romuald Berthe 13.Wojciech Łukasiewicz 14.Donald Gargasson 15.Piotr Jurkowski. W rezerwie będą do dyspozycji: 16.Kamil Bobryk 17.Aleksander Bartoszewicz 18.Kacper Ławski 19.Stanisław Niedźwiecki 20.Cedric Vaissiere 21.Daniel Podolski 22.Dawid Popławski.

W meczu nie wystąpi skarżący się na ból w kolanie Rafał Sajur oraz Bastien Siepielski, którego zatrzymały obowiązki klubowe.

 

 
RSS sponsorzy

Pocztówka z Kataru #13. Sukces bez smaku. Nikt nie czeka na mecz z Francją
Czy trener Czesław Michniewicz osiągając największy sukces z reprezentacją Polski […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki