Partnerzy

Miasto Gdynia - Partner Strategiczny
Rugby Club Arka Gdynia

Gdynia – żeglarska stolica Polski – tutaj właśnie znajduje się największy w Polsce port jachtowy. Gdynia – najbardziej słoneczne miasto w Polsce – słońce świeci w Gdyni 1671 godzin rocznie. Gdynia – miasto festiwali: należącego do europejskiej czołówki Open’er Festival oraz Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Klub 300
Rugby Club Arka Gdynia

Klub 300 to nowatorski pomysł Rugby Club Arka Gdynia na pozyskanie Partnera Strategicznego.

Koksik
Rugby Club Arka Gdynia

KOKSIK jest wiodącą polska firmą zajmującą się skupem, przygotowaniem i sprzedażą złomu do recyklingu. Naszą dziedziną działalności jest odbiór, przygotowanie i recykling złomu oraz innych odpadów.

KamShow
Rugby Club Arka Gdynia

Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się na rynku, naszym celem jest dbanie o środowisko. Zajmujemy się recyklingiem rzeczy zużytych aby mogły w nieskończoność być potrzebne populacji. Wykorzystywanie odpadów to korzyść ekologiczna, poprzez odzysk i recykling zmniejszamy zanieczyszczenie powietrza, wód i gleby. Chroniąc przyszłość ludzką oraz planetę działamy w celu zmniejszenia zagrożenia, myślimy w dalszej perspektywie nie tylko o jednym pokoleniu…

Baltic Trade
Rugby Club Arka Gdynia

Baltic-Trade to firma z długoletnią historią na rynku polskim. Zebrane doświadczenie i ciągły rozwój pozwala nam dostarczać paliwa najwyższej jakości i w dobrej cenie.
Nasze produkty dostarczamy zarówno do klientów detalicznych poprzez stacje paliw jak i hurtowych, z dowozem, który zapewniamy.

Opec
Rugby Club Arka Gdynia

Misją spółki jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie dostawy ciepła w sposób bezpieczny, niezawodny, przyjazny środowisku, po konkurencyjnych cenach. Produktem OPEC jest ciepło z własnych ciepłowni i kotłowni lokalnych oraz zakupione z EC III, które dostarczane jest do mieszkań, obiektów usługo – handlowych, przemysłowych i innych.

Morska Agencja Gdynia
Rugby Club Arka Gdynia

Morska Agencja w Gdyni powstała w 1951 roku i reprezentowała zagraniczne linie żeglugowe, armatorów i kluby ubezpieczeniowe (P&I), a także świadczyła usługi agencyjne dla statków, z czasem poszerzając swoją specjalizację o usługi spedycyjne i pośrednictwo pracy dla polskich marynarzy. Lata 90 to rozwój usług spedycji kolejowej, magazynowania, dystrybucji, a także obsługi celnej, co zaowocowało możliwością kompleksowej obsługi ładunków w transporcie międzynarodowym.

Siłownia - Energy Club
Rugby Club Arka Gdynia

W ofercie Energy Club między innymi:
- treningi personalne – zajęcia sportów sztuk walki – sauna – rozpisywanie diet i układanie treningów pod klienta – spinning – gabinet masażu – strefa sprzętu cardio

Pit Bull City
Rugby Club Arka Gdynia

Sklep PitBullCity powstał w 2004 roku w Gdyni. Rok później otworzylismy naszą stronę internetową. Od samego początku kluczową i najważniejszą marką w naszym asortymencie jest Pit Bull West Coast. Jak pokazują ostatnie lata firma ta stała się niekwestionowanym liderem rynku odzieży ulicznej w Polsce.

Broker Ubezpieczeniowy - EiB
Rugby Club Arka Gdynia

EiB jest cenionym doradcą przedsiębiorstw różnych branż sektora przemysłu, handlu i usług. Z doświadczeń i wiedzy EIB korzysta ponadto wiele podmiotów, zobligowanych do stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, między inymi- jednostki samorządu terytorialnego, zakłady opieki zdrowotnej.

Najbliższy mecz
Rugby Club Arka Gdynia
12.08.2023

14:00

Rugby Club Arka Gdynia
Aktualna tabela - Ekstraliga 2023/2024
  Klub M Bon Pkt
1 RzKS Juvenia Kraków 13 8 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 10 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 8 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 3 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 2 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 5 25
7 RC Arka Gdynia 13 5 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 0 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 12 1 -22