arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Awans buldogów w PP

Niedziela, 6 września 2009 17:45

Orkan Sochaczew – RC Arka Gdynia   12:17

„Co nas nie zabije to wzmocni” chcieli powiedzieć swoją grą rugbyści Arki Gdynia. Na mecz z drużyną nie mógł pojechać trener Stachura. W tej sytuacji drużynę poprowadził Paweł Dąbrowski. Buldogi, jakby chciały pokazać trenerowi, że nadal potrafią się skonsolidować, skoncentrować wokół jednego celu i boleśnie kąsać rywala. Pierwsze przyłożenie, po akcji zapoczątkowanej przez formację młyna, zanotował nowy/stary zawodnik Arki - Aleks Bekov. Żółtoniebieski młyn skoncentrował całą obronę rywala po prawej stronie boiska, następnie jajo powędrowało, przez całą formację ataku, na lewą stronę, gdzie składną akcję wykończył Bekov, a podwyższył Marcin Macoń.  

Mimo, że w I części meczu Arka nie schodziła z połowy Orkana wynik do przerwy brzmiał tylko 7:0.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. W kilka minut przyłożenia zanotowali Paweł Nowak i Kamil Simionkowski i wydawało się, że Orkan już dzisiaj nie podmucha. Ambitni gospodarze jednak nie odpuścili. Stopniowo zaczęli zdobywać przewagę, a z czasem i punkty. Ostatecznie na odrobienie strat zabrakło im czasu i spotkanie skończyło się zasłużonym zwycięstwem oraz awansem do następnej rundy Pucharu Polski gdyńskiej Arki.
RSS sponsorzy

Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO 2.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO. Serbia zagra w piątek (2.12.2022) […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki