arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Buldogi, głowy do góry. Gramy o Puchar Polski!

Czwartek, 17 czerwca 2010 10:01

Ten sezon DLA RC Arka hasła Musi zakończyć Się smutnie. Rugbiści z Gdyni za półtora Tygodnia Stana PRZED Szansa zdobycia Pucharu Polski. Po Raz Pierwszy W Historii Klubu. Tej okazji hasła można zmarnować!

Po porażce W sobotnim półfinale mistrzostw Polski z Lechii w Gdańsku „Buldogi” po Raz Pierwszy treningu Na spotkały Się W środę nie dotyczy „Narodowym”. Widać bylo, Ze emocje opadły juz. Zawodnicy niechętnie mówili o meczu z Lechia, bo wszyscy zdają sprawę Sobie, Ze To Nie Byl Koniec sezonu DLA Nich. O Ile hasła WARTO go rozpamiętywać W kategoriach „co by bylo gdyby” o Tyle Na pewno WARTO przez każdy z rugbistów Arki zrobił Sobie „rachunek sumienia” czyli co metodą prób i błędów indywidualny Tego W meczu z Lechia zrobił Złe, co bylo Dobre i powinno Się do W pojedynku o powtórzyć Puchar Polski z Budowlanymi. „Dziś Jeszcze hasła Wiadomo gdzie odbędzie Się finalnej PP (zadecyduje o Tym PZR wybierając lepszą z ofert, których Mija składania Deadline 18 Czerwca), ale nie dotyczy Bez względu na gdzie przyjdzie grać arkowcom, dziesięć mecz koniecznie trzeba wygrać.
- Żartem Psychicznie juz dobrze – mówi Paweł Nowak, zawodnik II linii młyna. – Fizycznie że nie mogę gorzej, muszę zrobić pleców Rezonans, ale zagram z Łodzia. I musimy się wygrać – dodaje „Junior”. Pod znakiem zapytania udział Stoi W Tym spotkaniu Gruzina Bakuri Chubinidze, który środowy trening oglądał z szyi Na opatrunkiem. – Bola Mnie Kręgi szyjne, wstrząs mózgu miałem po meczu z Lechia, ale wierzę, Ze Lekarz pozwoli mi zagrać W finale. Jeszcze kilka Dni żartu – mówi serwisowi arkarugby.pl „Czubi”.
Trudniej żartem podnieść Się psychicznie Kazimierzowi Raszpundzie. – Ciężko żartem. Dlaczego? Bo wiem, Ze z Lechii hasła najlepiej zagrałem – mówi Kazik. Rugbista III linii młyna Arki ma przewlekle Problemy z barkiem, ale wierzy także swój udział wagowych W ostatnim meczu sezonu 2009/2010.
Środowy trening hasła byl Ciężki. Arkowcy spotkali Się przede wszystkim do PO przez Się poruszać, zagrać w „paryżankę” dziesięć Musiał KTO, korzystał z Pomocy masażysty Dariusza Kukuły. Filar młyna mówi Wojciech Ruszkiewicz, Ze trzeba zapomnieć o meczu z Lechia. – Teraz obowiązuje Wiśniewska „puchar” i trzeba go zdobyć, NIE ma innej opcji – dodaje rugbista Arki. Kolejne treningi gdyńskiego hasła Beda raczej z ciężkich gatunku. Rugbiści powinni – chociaż W Tej sezonu o fazie do trudno – zachować świeżość PRZED pucharu finałem z Budowlanymi. „Buldogi” juz hasła wychodziły z podobnych opresji Raz obronna reka, pokazywały prawdziwych Charakter rugbistów i na cenią za Ich kibice i rugbiści innych Drużyń Polskich. Czas pokazać, Ze nic Się hasła zmieniło Miejsce Na Puchar Polski czeka W klubowej gablocie Rugby Club Arka …

Pokaż wiadomość zdjecia Autorem „Małolat” z serwisu Arkowcy.pl

 
RSS sponsorzy

Pocztówka z Kataru #13. Sukces bez smaku. Nikt nie czeka na mecz z Francją
Czy trener Czesław Michniewicz osiągając największy sukces z reprezentacją Polski […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki