arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

W końcu przyjadą

Czwartek, 14 października 2010 14:46

Długo trzeba było czekać na ekipę Budowlanych Łódź. Wszyscy jeszcze pamiętają przygotowywany z wielką pompą mecz finałowy PP, na który zespół Budowlanych ostatecznie nie przyjechał … Łodzianie, za takie fanaberie, musieli wpłacić na konto PZRugby karę finansową w wysokości 10.000zł. Niestety koszty związane z organizacją meczu jakie poniósł nasz klub były zdecydowanie wyższe. Mówi się jednak, że najwięcej straciło samo rugby. Czy teraz, wspaniałym widowiskiem, rugbiści będą potrafili zasłonić tamtą czarną plamę w historii rugby? Przekonamy się o tym już w SOBOTĘ o GODZINIE 16:00 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.

W szeregi Arki wraca po kontuzji Paweł Dąbrowski, który z pewnością wzmocni trzecią linię młyna buldogów. Niepewny jest natomiast występ Pawła Nowaka, który odczuwa jeszcze skutki ciężkiego meczu w Pradze, gdzie grał w barwach Reprezentacji Polski przeciwko Czechom.
Po ostatnim, mniej udanym występie, seniorzy Arki będą chcieli wygrać ten mecz za wszelką cenę, aby utrzymać miejsce w pierwszej trójce ligowej tabeli i nie tracić zbyt wielu punktów do lidera. Zresztą tak się złożyło, że drugą kolejkę z rzędu gramy z liderem ligowej tabeli. Miejmy nadzieję, że będzie to sportowe widowisko godne najlepszych drużyn w kraju. Zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz.
WSTĘP WOLNY!!! 
RSS sponsorzy

There is a problem with the feeds you entered. Go to our support page and we'll help you diagnose the problem.