arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Znam Arkę!

Piątek, 1 kwietnia 2011 21:52

 

 

W trakcie piątkowego treningu przed wyjazdowym meczem z Orkanem Sochaczew mogliśmy przyjrzeć się reprezentantom Ukrainy Aleksandrowi Łomakinowi i Siergiejowi Garkwy, którzy dzisiaj dołączyli do drużyny żółto-niebieskich.
Aleksandra zapytaliśmy o RC Arka Gdynia oraz o wrażenia z pierwszego treningu.
 - O Arce, oczywiście, słyszałem od mojego trenera Walerego Kaczanowa, który wcześniej grał w tym zespole. Oglądałem też mecze na wideo. Wrażenia po pierwszy treningu mam dobre. Koledzy przyjęli mnie pozytywnie, czuję się tutaj bardzo dobrze – powiedział po treningu Aleksandr.
Zapytaliśmy też o przywitanie w drużynie.
- Specjalnego powitania nie było, w szatni koledzy przywitali mnie oklaskami. Myślę, że powitanie będzie po pierwszym meczu (śmiech) – dodał Ukrainiec.

O opinie o nowym graczu Buldogów zapytaliśmy trenera Macieja Stachurę.
- Po pierwszym treningu mam bardzo dobre wrażenie. Potwierdziło się to czego chcieliśmy i co widzieliśmy na materiale wideo. Ma bardzo dobre warunki fizyczne, dobrze przemieszcza się po boisku, doskonale gra w aucie. Na pierwszy rzut oka nie wygląda jak stereotypowy rugbista, ale właśnie tak teraz wyglądają gracze we Francji lub Anglii, to są „goście” którzy maja sylwetkę lekkoatlety. – podsumował trener.

Na zdjęciu: Aleksandr Łomakin i Sergiej Garkawy.
RSS sponsorzy

Pocztówka z Kataru #13. Sukces bez smaku. Nikt nie czeka na mecz z Francją
Czy trener Czesław Michniewicz osiągając największy sukces z reprezentacją Polski […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki