arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Pomorska.Tv: Arka – Posnania

Wtorek, 25 października 2011 20:39

 
Zapraszamy do obejrzenia relacji z meczu IV kolejki Ekstraligi rugby RC Arka Gdynia – Posnania Poznań, wygranego przez nasz zespół 44:8. W materiale przygotowanym przez Pomorską Tv wypowiedzi m.in. Krzysztofa Korbolewskiego i Kamila Simionkowskiego, zawodników naszego klubu oraz trenera Posnanii Dominika Machlika. Niedzielnym meczem z Posnanią Arkowcy zakończyli występy w rundzie jesiennej na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Przed naszą drużyną w tym roku jeszcze trzy mecze wyjazdowe, najbliższy w Krakowie w sobotę.
 
{flvremote width=”570″ height=”432″}http://pomorska.tv/SPORT_23102011_Arka_vs_Posnania.flv{/flvremote} RSS sponsorzy

There is a problem with the feeds you entered. Go to our support page and we'll help you diagnose the problem.