arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Pomorska.Tv: Arka – Posnania

Wtorek, 25 października 2011 20:39

 
Zapraszamy do obejrzenia relacji z meczu IV kolejki Ekstraligi rugby RC Arka Gdynia – Posnania Poznań, wygranego przez nasz zespół 44:8. W materiale przygotowanym przez Pomorską Tv wypowiedzi m.in. Krzysztofa Korbolewskiego i Kamila Simionkowskiego, zawodników naszego klubu oraz trenera Posnanii Dominika Machlika. Niedzielnym meczem z Posnanią Arkowcy zakończyli występy w rundzie jesiennej na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Przed naszą drużyną w tym roku jeszcze trzy mecze wyjazdowe, najbliższy w Krakowie w sobotę.
 
{flvremote width=”570″ height=”432″}http://pomorska.tv/SPORT_23102011_Arka_vs_Posnania.flv{/flvremote} RSS sponsorzy

Te samochody kradną w Polsce najczęściej. Ważne informacje dla kierowców, masz takie auto? Te marki samochodów lubią złodzieje
Takie samochody są kradzione najczęściej. Specjaliści Analitycy z IBRM Samar […]
śr, lut 01, 2023
Dziennik Bałtycki