arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka wyruszyła do Krakowa

Piątek, 28 października 2011 15:04

 
Rugbiści Arki już w piątek udali się w długą drogę do grodu Kraka, gdzie jutro zmierzą się z Juvenią w meczu VII kolejki Ekstraligi.

Meczem z krakowianami, którzy obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli, „Buldogi” zakończą rundę jesienną rozgrywek. Jednak sobotni mecz wydaje się być „spacerkiem” tylko z pozoru. Najlepiej przekonali się o tym zawodnicy Orkana Sochaczew. Chociaż rugbiści Juvenii ostatecznie przegrali, to jednak minimalnie i to dopiero w końcówce spotkania.
- W Krakowie zawsze grało się nam ciężko. Zdarzało się też, że nie raz tam przegrywaliśmy. Wiemy, że to będzie trudne spotkanie dla naszej drużyny. My jednak mimo wszytsko chcemy wygrać i zachować pozycję wicelidera na zakończenie rundy jesiennej – zapewnia Maciej Stachura, trener żółto-niebieskich.

- To drużyna, która grała nawet w play-offach. Teraz nie są już tak mocni jak kiedyś, ale nadal są groźni, mimo, że zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Dlatego też każdy punkt dla nich jest bardzo ważny, żeby obronić się przed spadkiem z ligi – powiedział nam Marek Skindel – Forrest.

W kończącej się jutrzejszym meczu rundzie jesiennej Arkowcy przegrali tylko raz. Pięć pozostałych ligowych potyczek wygrali. Ta statystyka pozwala optymistycznie patrzeć na wynik meczu w Krakowie. Zapraszamy do śledzenia wyniku meczu na żywo na naszej stronie internetowej. Początek o godzinie 13:00.

Pozostałe mecze VII kolejki Ekstraligi:
RC Orkan Sochaczew – RC Lechia Gdańsk niedziela 14:00
KS Posnania Poznań – Budowlani S.A. Łódź sobota 15:00
KS Budowlani Lublin – AZS-AWF Warszawa sobota 13:00