arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Od czwartku zgrupowanie w Cetniewie

Środa, 14 marca 2012 11:39

 
W czwartek rugbiści naszej drużyny udadzą się na czterodniowe zgrupowanie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, które będzie ostatnim etapem przygotowań do rundy wiosennej Ekstraligi.
- Chcemy popracować kilka dni w spokoju. Zależy mi nie tylko na trenowaniu, ale również na byciu ze sobą i integracją drużyny. Dawno nie byliśmy nigdzie razem więc będzie to dobra okazja, aby drużyna zgrała się ze sobą – powiedział naszej stronie trener „Buldogów”
- Duży nacisk położymy na pewno na teorię i analizę wideo naszej gry. To pozwoli nam na wyciągnięcie wniosków z trzech meczów, które zagraliśmy w okresie przygotowawczym. Skupimy się na taktyce ataku i obrony, będziemy także analizować stałe fragmenty gry – dodał „Stachu”.

Do pierwszego wiosennego meczu pozostało już tylko dziesięć dni i przygotowania żółto – niebieskich skupiać się będą szczególnie na dwóch pierwszych grach: z Budowlanymi i Lechią. Plan zgrupowania jest już gotowy i bardzo napięty, jedyne zmiany mogą być spowodowane niekorzystną pogodą, ale wtedy „Buldogi” przeniosą się na halę. Sobotni trening we Władysławowie odbędzie się w porze meczu z łodzianami i będzie przypominał spotkanie ligowe.
- Zagramy tak, jakby to była gra w meczu. W kadrze na zgrupowaniu będę miał trzydziestu zawodników, więc będziemy mogli zagrać z kontrolowanym oporem – zauważył Maciej Stachura – to pozwoli sprawdzić naszą grę i po analizie doszlifować szczegóły.

Do dyspozycji naszej drużyny będzie boisko, hala sportowa, siłownia oraz zaplecze z odnową biologiczną, z której na pewno skorzystają nasi gracze. Zgrupowanie zakończy się obiadem, po którym rugbiści udadzą się do domów.

Kadra Arki na zgrupowanie:
Wojciech Ruszkiewicz
Jacek Wojaczek
Dawid Kałduński
Daniel Bartkowiak
Marcin Wilczuk
Rafał Kwiatkowski
Kazimierz Raszpunda
Robert Andrzejczuk
Paweł Dąbrowski
Arkadiusz Zdunek
Bartosz Madajewski
Karol Perzak
Craig Bachurzewski
Łukasz Szostek
Dawid Banaszek
Marcin Malochwy
Mariusz Motyl
Kamil Simionkowski
Piotr Olejniczak
Konrad Chromiński
Daniel Podolski
Stanisław Krieczun
Rafał Szrejber
Szymon Simionkowski
Sergo Kvernadze
Mateusz Tuczyński
Jakub Jasiński
Karol Denisiuk
Trener: Maciej Stachura
RSS sponsorzy

Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO 2.12.2022 r. MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję w TV i stream? Wynik meczu, online, relacja, kursy bukmacherów
Serbia - Szwajcaria NA ŻYWO. Serbia zagra w piątek (2.12.2022) […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki