arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka jedzie do Poznania

Piątek, 11 maja 2012 12:56

 
Przed ligowcami w najbliższy weekend przedostatnia kolejka fazy zasadniczej rozgrywek tego sezonu. „Buldogi” udadzą się do Poznania, gdzie w sobotę rozegrają ostatni mecz wyjazdowy tej części rozgrywek. Po bardzo udanym meczu z Orkanem Sochaczew, nasza drużyna będzie chciała podtrzymać dobrą passę i odnieść kolejne zwycięstwo w ekstralidze.

Zawodnicy naszej drużyny do stolicy wielkopolski wyjadą w sobotę rano a mecz z „Muszkieterami” rozpocznie się o godzinie 13:00. Chociaż faworyta tego meczu można wskazać dosyć łatwo to Arkowcy nie zamierzają lekceważyć sobotniego przeciwnika. Mecze z poznanianami zawsze należały do trudnych. Dla rugbistów naszej drużyny będzie to kolejna próba wyprzedzenia w tabeli ekstraligi Lechii Gdańsk i zajęcia pozycji wicelidera. Dla graczy Posnanii natomiast stawką jest utrzymanie czwartej pozycji w tabeli, która daje szansę gry w play-offach. Scenariusz i cele obu drużyn wydają się podobne jak przed ostatnim meczem ligowym. Wtedy to zawodnicy Orkana Sochaczew broni czwartego miejsca w tabeli, które utracili po porażce z żółto – niebieskimi na rzecz Posnanii. Nasza drużyna również „atakowała” pozycję wicelidera, ale niestety nie skutecznie.

Mecz XIII kolejki Ekstraligi Rugby rozpocznie się w sobotę o godz. 13:00. W czasie spotkania zapraszamy do śledzenia wyniku na żywo na naszej stronie internetowej.

Pozostałe mecze XIII kolejki Ekstraligi Rugby:
RzKS Juvenia Kraków – AZS-AWF Warszawa, sobota 13:00
RC Orkan Sochaczew – Budowlani S.A. Łódź, sobota 16:00
KS Budowlani Lublin – RC Lechia Gdańsk, sobota, 13:00

W sobotę również na wyjeździe zagra druga drużyna Arki Gdynia. Rezerwy udadzą się do Łodzi, gdzie o 16:00 zmierzą się z BBRC.

Pozostałe mecze IX kolejki I ligi:
Czarni Pruszcz Gdański – Ogniwo Sopot, sobota 16:00
Skra Warszawa – MKS Pogoń Siedlce, sobota 12:00
RSS sponsorzy

Rewolucja w kodeksie pracy. Wolne wszystkie piątki i każdy weekend zacznie się w czwartek? Nowe prawo już w Sejmie
Projekt ustawy skracającej tygodniowy wymiar etatu z 40 do 35 […]
wt, gru 06, 2022
Dziennik Bałtycki