Zmiany w kadrze Arki przed nowym sezonem

Wtorek, 21 sierpnia 2012 12:50

 

Już w najbliższą niedzielę przed „Buldogami” pierwszy mecz nowego sezonu rozgrywek Ekstraligi Rugby. Na inaugurację, w niedzielę o godzinie 12:00 na Narodowym Stadionie Rugby, Arkowcy zagrają z Budowlanymi Lublin.

W żółto niebieskich barwach w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy czterech graczy, którzy opuścili nasz klub. Do Arki natomiast dołączyło trzech graczy pozyskanych z klubów ekstraligi: Tomasz Stępień i Władysław Grabowski z Budowlanych Łódź i Radosław Rakowski z Orkana Sochaczew, a z wypożyczenia w Ogniwie Sopot do naszej drużyny powrócił Marcel Zembroń.

 

Tomasz Stępień: ur. 24.10.1984, może grać na pozycji łącznika ataku lub obrońcy, wychowanek Budowlanych Lublin. Poprzednie kluby: Rugby Epernay Champagne, Budowlani Lódź. Reprezentant kraju, zdobywca trzech złotych medali Mistrzostw Polski, trzech srebrnych medali MP oraz trzech Pucharów Polski z Budowlanymi Łódź, brązowego medalu MP z Budowlanymi Lublin, najlepszy gracz Ekstraligi Rugby w 2010r.

Władysław Grabowski: ur. 27.01.1998, może grać w II lub III linii młyna, wychowanek klubu Evko Lwów. Poprzednie kluby: Sokół Lwów, Pogoń Siedlce, Budowlani Łódź. Zdobywca tytułu mistrzowskiego i wicemistrzowskiego ukraińskiej II Ligii, brązowy medal Mistrzostw Ukrainy rugby 15 i 7, srebrny medal MP i Puchar Polski z Budowlanymi Łódź.

Radosław Rakowski: ur. 11.06.1993, może grać na pozycji centera lub skrzydłowego wychowanek Orkana Sochaczew. Reprezentant kraju U-20 i seniorów rugby 7, zdobywca Mistrzostwa Europy U-20, Wicemistrzostwa Polski rugby 7, Mistrzostwa Polski Juniorów rugby 15 i 7 z Orkanem Sochaczew.

 
Odeszli: Przyszli:
Radosław Bysewski
Jakub Jasiński
Stanisław Krieczun
Marcin Malochwy
Beka Tsiklauri
Władysław Grabowski
Tomasz Stępień
Radosław Rakowski
Marcel Zembroń

 

Tomasz Stępień

Władysław Grabowski

Radosław Rakowski

 
NAJBLIŻSZY MECZ ZA:

dni
-5
-6
godzin
-1
-8
minut
-2
0
sekund
-4
-1

Tabela Ekstraligi 2018

Grupa A
    mecze punkty
3. Whizz Orkan Sochaczew 8 11
4. RC Lechia Gdańsk 8 10
5. RC Arka Gdynia 7 9
    więcej…

RSS sponsorzy

Rodzina ofiar „mafii mieszkaniowej” wygrała w sądzie i może odzyskać 150 tysięcy złotych
Przeszła przez piekło, gdy z 7-letnim synkiem i niepełnosprawnym ojcem […]
sob, gru 15, 2018
Dziennik Bałtycki

Witaj, świecie!
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go […]
śr, cze 13, 2018
AB Inwestor