arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Ruszyła pomorska liga kadetów

Piątek, 5 października 2012 10:26

 

Walkę o awans do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży młode „Buldogi” rozpoczęły od remisu z gdańską Lechią 24:24.
Mecz, który odbył się w środę na Narodowym Stadionie Rugby, przebiegł w miłej i rugbowej atmosferze. Arka Gdynia wsparta licznie zgromadzoną publicznością grała ambitnie i widowiskowo. Na pole punktowe gości z jajem meldowali się trzy razy Karol Stochmal oraz kapitan zespołu Arek Kamiński. Niewiele zabrakło, aby młodzieżowcy naszego klubu mogli cieszyć się zwycięstwem w pierwszej kolejce młodzieżowych gier Pomorskiej Ligi Kadetów.
- Zremisowaliśmy bardzo ważny mecz z czego bardzo się cieszę. Dziękuję wszystkim chłopcom za walkę i zaangażowanie. Nasza gra wygląda co raz lepiej i cieszę się, że młodzi rugbiści robią postępy w grze – powiedział trener kadetów Arki, Paweł Dąbrowski.

Arkę reprezentowali: Zielony Marceli, Derylak Dawid, Chmielewski Marcin, Frasunek Piotr, Maciejewski Maciej, Kaczmar Mateusz, Hundrieser Sebastian, Bała Sebastian, Liszewski Darek, Kamiński Arek (kapitan), Siewert Patryk, Malec Michał, Steindl Patrick, Stochmal Karol, Santowski Wojtek oraz rezerwowi: Bazaczek Dawid, Sadłowski Kamil, Rompa Mariusz, Selka Cyprian, Rynkiewicz Przemek, Sulej Damian, Ługowski Marcin
Rozgrywki ligi kadetów grupy północnej toczą się systemem każdy z każdym. W tej grupie oprócz młodych „Buldogów” znajdują się drużyny Lechii Gdańsk, Ogniwa Sopot i Czarnych Pruszcz.

Terminarz gier kadetów:

RC Czarni Pruszcz Gdański – RC Lechia Gdańsk, 16/17 października
MKS Ogniwo Sopot – RC Arka Gdynia, 16/17 października
RC Czarni Pruszcz Gdański – RC Arka Gdynia, 23/24 października

 

 

 

 

 
RSS sponsorzy

Gdynia: Znasz tego mężczyznę? Policja szuka go w związku z przywłaszczeniem mienia | ZDJĘCIA
Policjanci z Gdyni poszukują mężczyzny, który według ich ustaleń dokonał […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki