arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Rewanżowy mecz juniorów

Czwartek, 6 marca 2014 14:05

RC Arka Gdynia W czwartek o godz. 17:30 na Narodowym Stadionie Rugby dojdzie do rewanżowego sparingowego pojedynku juniorów Arki i Lechii Gdańsk. Młode „Buldogi”, które przed dwoma tygodniami uległy gdańszczanom w przyłożeniach 1:2, będą chciały odnieść zwycięstwo nad swoimi rówieśnikami zza miedzy.

- Wynik nie będzie najważniejszy. Lechia będzie osłabiona brakiem zawodników, którzy udali się na zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów. Dla nas ważniejszy jest efekt szkoleniowy. Zależy mi, aby chłopcy grali jak najwięcej, ponieważ każda gra jest ogromną nauką dla młodych zawodników. Juniorzy Arki trenują z seniorami co procentuje rozwojem moich graczy. Widać duże postępy szczególnie w przemieszczaniu się po boisku i w grze w obronie. Chcemy również sprawdzić, jaki postęp udało nam się zrobić od ostatniego meczu z Lechią. Dzięki tym grom kontrolnym możemy szlifować formę przed Mistrzostwami Polski Juniorów, które odbędą się w czerwcu – zauważył przed meczem trener juniorów Paweł Dąbrowski.

Czwartkowy mecz zostanie poprzedzony minutą ciszy poświęconą mamie Krzysztofa Glejzera, zawodnika drużyn juniorów i seniorów RC Arka Gdynia.

Jutro mecz sparingowy zagrają młodzicy Arki. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będą również biało – zieloni. Młoda Arka, która dobrze zaprezentowała się w ostatnim mecz z Ogniwem, mecz kontrolny rozpocznie o godzinie 17:30.
Serdecznie zapraszamy na Narodowy Stadion Rugby w czwartek i piątek, aby dopingiem wesprzeć żółto-niebieskich.

 
RSS sponsorzy

Pocztówka z Kataru #13. Sukces bez smaku. Nikt nie czeka na mecz z Francją
Czy trener Czesław Michniewicz osiągając największy sukces z reprezentacją Polski […]
pt, gru 02, 2022
Dziennik Bałtycki