arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Najmłodsi rywalizowali w Gdyni

Czwartek, 12 czerwca 2014 23:46

Turniej Dzieci i Młodzieży

W ubiegłą niedzielę na Narodowym Stadionie Rugby odbył się ostatni przed wakacjami Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży oraz turniej cyklu Grand Prix Kadetów Rugby 7. W zawodach w kategoriach mini-żak, żak, młodzik i kadet uczestniczyło łącznie 280 młodych zawodników.

Młode „Buldogi” we wszystkich kategoriach wiekowych zajęły drugie miejsca. Poniżej szczegółowe wyniki w kategoriach wiekowych.

MINI-ŻAK

Grupa A
1. Lechia Gdańsk
2. SP 10 Gdynia
3. Ogniwo Sopot
4. Tur Chojnice
5. UKS Czeczewo

Grupa B
1. Arka Gdynia
2. Lechia Gdańsk 2
3. Arka Rumia
4. SP 26 Gdynia
5. SP Ogorzeliny
6. Arka Rumia Dziewczyny – nieskalsyfikowana

 

Tur Chojnice – UKS Czeczewo 0:4
Lechia Gdańsk – SP 10 Gdynia 7:0
Ogniwo Sopot – Tur Chojnice 2:0
UKS Czeczewo – Lechia Gdańsk 0:0
SP 10 Gdynia – Ogniwo Sopot 0:4
Tur Chojnice – Lechia Gdańsk 0:5
UKS Czeczewo – Ogniwo Sopot 2:1
Tur Chojnice – SP 10 Gdynia 2:0
Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 5:0
SP 10 Gdynia – UKS Czeczewo 0:8

Arka Gdynia – Arka Rumia Dziewczyny 4:1
SP 26 Gdynia – SP Ogorzeliny 4:1
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 2 3:0
Arka Rumia Dziewczyny – SP Ogorzeliny 6:0
Lechia Gdańsk 2 – Arka Rumia Dziewczyny 0:3
SP 26 Gdynia – Arka Rumia 2:3
SP Ogorzeliny – Arka Gdynia 0:9
Lechia Gdańsk 2 – Arka Rumia 2:2
SP 26 Gdynia – Arka Gdynia 2:7
SP Ogorzeliny – Arka Rumia 1:4
Arka Rumia Dziewczyny – SP 26 Gdynia 5:0
SP 26 Gdynia – Lechia Gdańsk 2 1:4
Arka Gdynia – Arka Rumia 5:0
Lechia Gdańsk 2 – SP Ogorzeliny 3:3
Arka Rumia Dziewczyny – Arka Rumia 4:1

 

Tabela Grupy A
1. Lechia Gdańsk 11 pkt
2. UKS Czeczewo 11 pkt
3. Ogniwo Sopot 8 pkt
4. Tur Chojnice 6 pkt
5. SP 10 Gdynia 4 pkt
Tabela Grupy B
1. Arka Gdynia 15 pkt
2. Arka Rumia 10 pkt
3. Lechia Gdańsk 2 9 pkt
4. SP 26 Gdynia 7 pkt
5. SP Ogorzeliny 6 pkt
6. Arka Rumia Dziewczyny 13 pkt – niesklasyfikowana

Mecze o miejsca:
o IX: SP 10 Gdynia – SP Ogorzeliny 2:1 (w regulaminowym czasie 1:1)
o VII: Tur Chojnice – SP 26 Gdynia 3:0
o V: Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 2 2:1

Mecze o miejsca 1-4:

Półfinał 1: Lechia Gdańsk – Arka Rumia 3:0
Półfinał 2: UKS Czeczewo – Arka Gdynia 2:0

o III: Arka Gdynia – Arka Rumia 6:0
o I: UKS Czeczewo – Lechia Gdańsk 1:0

Klasyfikacja końcowa mini-żak:
1. UKS Czeczewo
2 .Lechia Gdańsk
3. Arka Gdynia
4. Arka Rumia
5. Ogniwo
6. Lechia 2
7. Tur Chojnice
8. SP 26 Gdynia
9. SP 10 Gdynia
10. SP Ogorzeliny
11. Arka Rumia Dziewczyny – nieskalsyfikowana

ŻAK

1. Arka Gdynia
2. Lechia Gdańsk
3. Tur Chojnice
4. Arka Rumia

Arka Gdynia – Tur Chojnice 3:0
Lechia Gdańsk – Arka Rumia 9:0
Tur Chojnice – Lechia Gdańsk 0:2
Arka Rumia – Arka Gdynia 0:10
Arka Rumia – Tur Chojnice 1:8
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 1:4

Klasyfikacja końcowa żak:
1. Lechia Gdańsk 9 pkt
2. Arka Gdynia 7 pkt
3. Tur Chojnice 5 pkt
4. Arka Rumia 3 pkt

MŁODZIK

1. Lechia Gdańsk
2. Arka Gdynia
3. Ogniwo Sopot

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 24:0
Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 0:29
Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 12:7

Klasyfikacja końcowa młodzik:
1. Ogniwo Sopot 6 pkt
2. Arka Gdynia 4 pkt
3. Lechia Gdańsk 2 pkt

KADET – Grand Prix Rugby 7
1. Lechia Gdańsk
2. Arka Gdynia
3. Ogniwo Sopot
4. Portobello RFC (SCO) – niesklasyfikowana

Arka Gdynia – Porobello RFC (SCO) 19:12
Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 47:0
Ogniwo Sopot – Porobello RFC (SCO) 7:22
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 0:62
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 14:29
Lechia Gdańsk – Porobello RFC (SCO) 21:19

Klasyfikacja końcowa GP7 kadetów:
1. Lechia Gdańsk 9 6 pkt
2. Arka Gdynia 5 6 pkt
3. Ogniwo Sopot 5 6 pkt
4. Portobello (SCO) 5 6 pkt -  – nieskalsyfikowana








RSS sponsorzy

There is a problem with the feeds you entered. Go to our support page and we'll help you diagnose the problem.