arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

W sobotę i niedzielę plazowe MP

Sobota, 9 sierpnia 2014 11:32

MP na plaży

Arka Gdynia w Sopocie w sobotę powalczy o Mistrzostwo Polski w rugby na plaży. Będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć „Buldogów” w akcji po wakacyjnej przerwie. Nasza drużyna rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu dwa tygodnie temu, ale Mistrzostwa Polski w rugby plażowym będą pierwszym sposobem dla trenera Arki Maciej Stachury, aby sprawdzić w jakiej dyspozycji są zawodnicy naszej drużyny. Turniej będzie się odbywał przez dwa dni: na sobotę zaplanowano gry w grupach, natomiast w niedzielę odbędą się finały.
Sopot Beach Rugby to nie tylko zmagania mężczyzn, ale również MP w rugby plażowym kobiet i turniej open, w którym wystąpi m.in. drużyna Arka Barbarians złożona z byłych graczy naszego klubu.
Serdecznie zapraszamy na plażę w Sopocie, aby kibicować żółto-niebieskim. Turniej odbywa się przy Restauracji Black Pearl, z lewej trony molo.

Skład Arki na MP w rugby plażowym: Kamil Simionkowski, Daniel Podolski, Daniel Bartkowiak, Mateusz Plichta, Wiktor Zaradzki, Piotr Bojke, Władysław Grabowski, Grzegorz Paluszewski, Krzysztof Glejzer, Maciej Machnio.

Plan gier Arki w sobotę:

13.20 CZARNI PRUSZCZ GDAŃSK – ARKA GDYNIA

14.00 ARKA GDYNIA – ALFA BYDGOSZCZ

14.30 ARKA GDYNIA – LECHIA GDAŃSK

15.40 ARKA GDYNIA – AZS AWFiS GDAŃSK
RSS sponsorzy

Gdynia: Znasz tego mężczyznę? Policja szuka go w związku z przywłaszczeniem mienia | ZDJĘCIA
Policjanci z Gdyni poszukują mężczyzny, który według ich ustaleń dokonał […]
sob, lut 04, 2023
Dziennik Bałtycki