arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Wetereani Arki zagrają o mistrzostwo Polski

Sobota, 30 maja 2015 12:52

RC Arka Gdynia

W sobotę w Pruszczu Gdańskim odbędą się V  Mistrzostwa Polski Weteranów. Zawody te, w których prawo udziału mają drużyny złożone z graczy, którzy ukończyli 35 lat, odbędą się już piąty raz.
W turnieju w Pruszczu udział weźmie aż siedem drużyn, w tym po raz pierwszy udział weźmie Arka Gdynia. Drużyna, która będzie reprezentowała barwy Arki składa się z byłych zawodników naszego klubu. W awizowanym składzie na sobotnie mistrzostwa nie tylko nie zabrakło legend naszego klubu takich jak Zbyszek Rybak, Waldek Szwichtenberg czy obecnego asystenta trenera reprezentacji Polski Darka Komisarczuka, ale zagrają również rugbiści, którzy wywalczyli mistrzowskie medale dla naszego klubu lub współpracują z Arką w roli trenera.

Nieco starszym Arkowcom życzymy powodzenia w Mistrzostwach Polski Weteranów. Zawody rozpoczną się o godz. 15:00 w Pruszczu Gdańskim na boisku Czarnych Pruszcz Gdański.

Awizowany skład Arki Gdynia na turniej w Pruszczu Gdańskim: Dariusz Rhode, Piotr Kaszubowski, Zbigniew Rybak, Robert Górczyński, Bartosz Kiersnowski, Paweł Pałasz, Marek Skindel, Haris Wezalis, Dariusz Komisarczuk, Waldek Szwichtenberg, Konrad Chromiński, Daniel Kowalski, Piotr Biankowski, Jarosław Bator, Arkadiusz Brylski, Mroch Zbigniew, Mariusz Motyl, Krzysztof Bogdanis, Pasieczny Michał, Skrzyński Arkadiusz, Krzysztof Dydymski, Tomasz Romaniecki.
RSS sponsorzy

Wojna na Ukrainie 2023 na żywo. Najnowsze informacje - relacja
9 lutego 2023 r. jest 351. dniem wojny. Zełenski składa […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki