OGNIWO – ARKA 32:21

Sobota, 26 marca 2016 14:33

Ogniwo Sopot - Arka Gdynia, 26.03.2016

Derbowe spotkanie w Ekstralidze Rugby tym razem dla Ogniwa. Gospodarze sobotniego meczu wygrali z naszą drużyną 32:21 pieczętując swoje zwycięstwo w ostatnich dziesięciu minutach meczu. Mimo, że Arka prowadziła do przerwy, to w drugiej części meczu nie udało się utrzymać prowadzenia, które w drugiej części meczu przechodziło między drużynami.

Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 32:21 (13:15)
sędziowali: Michałkiewicz, Michalik, Pawlik

Punkty Ogniwo: Piotrowicz 12, Czasowski 10, Hodura 5, Żuk 5
Punkty Arka: Banaszek 11, Rakowski 5, Sirocki 5

Ogniwo Sopot: Wilczuk, Karol, Pionk, Mokrecow, Anuszkiewicz, Graban, Rogowski, Niedźwiecki, Szablewski, Piotrowicz, Czasowski, Szczepański, Przychocki, Hodura, Żuk oraz Gruza, Rau, Wojtkuński, Nitschke.

Arka Gdynia: Bojke Piotr, Kwiatkowski Rafał, Bartkowiak Daniel, Podolski Daniel, Perzak Karol, Raszpunda Kazimierz, Grabowski Władysław, Dąbrowski Paweł, Szostek Łukasz, Banaszek Dawid, Rakowski Radosław, Szrejber Rafał, Zaradzki Wiktor, Plichta Mateusz, Sirocki Szymon oraz, Zdunek Arkadiusz, Zypper Oskar, Simionkowski Kamil, Witt Tomasz, Machnio Maciej, Szyc Mateusz, Dąbrowski Mateusz.