arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

FitMax Partnerem Arki Gdynia!

Środa, 6 kwietnia 2016 14:22

 FitMax Partnerem Arki Gdynia!

Miło nam poinformować, że do grona naszych Partnerów dołączyła firma FitMax! Ten gdyński producent odżywek i suplementów diety będzie wspierał zawodników Arki swoimi produktami w treningu i w jak najlepszym przygotowaniu się do ligowych spotkań. Witamy na pokładzie Arki!

 

„STAWIAMY NA JAKOŚĆ” to najważniejsze i podstawowe hasło polskiego producenta odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty powstają zgodnie z odpowiednimi normami jakości, aktualnymi przepisami i standardami obowiązującym w Polsce i Unii Europejskiej oraz na całym świecie.

 

Ponad 15 lat obecności na rynku firmy FitMax to bardzo duże doświadczenie poparte odpowiednią wiedzą oraz ścisłą współpracą ze sportowcami wszystkich dyscyplin sportowych. Doświadczenie to pozwala na zaspakajanie bieżących potrzeb rynku odżywek i suplementów w produkty najbardziej skuteczne w wspomaganiu wysiłku fizycznego u sportowców wszystkich dyscyplin sportowych. Wiedza teoretyczna poparta jest praktycznym wykorzystaniem tych produktów na co dzień przez zawodników FITMAX TEAM, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami i uwagami z pracownikami firmy.

 

FitMax Partnerem Arki Gdynia!

 

FitMax Partnerem Arki Gdynia!
RSS sponsorzy