arka gdynia rugby cash back
Jak to działa? ZAPISZ SIĘ!

Arka Gdynia drużyną roku!

Środa, 12 lutego 2014 22:19

Gdyńska Gala Sportu 2014

 

Rugbiści Arki Gdynia otrzymali tytuł Drużyny Roku podczas XV Gali Gdyńskiego Sportu, która odbyła się w środowy wieczór w hali Gdynia Arena. „Buldogi”, srebrni medaliści mistrzostw Polski seniorów, zdaniem głosujących okazała się najlepsza w 2013r. spośród wszystkich drużyn w Gdyni.

Nagrodę z rąk Jerzego Miotke, w obecności całej drużyny, odebrał kapitan Arki Łukasz Szostek.
- Cieszymy się bardzo z tego wyróżnienia, dziękujemy również za wsparcie jakie udziela nam miasto i pan prezydent. Nie chciałbym już rozdrapywać ran po meczu finałowym bo Gdyni trzeba się nieźle napocić, aby otrzymać tytuł „Drużyny Roku” więc tym bardziej  się cieszymy – powiedział odbierając nagrodę kapitan Arki.

Gdyńska Gala Sportu corocznie jest podsumowaniem minionego, sportowego, roku w Gdyni. Wyboru dokonują wszystkie gdyńskie kluby sportowe, kibice oraz kapituła pod przewodnictwem prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka.
Nagrody są przyznawane w sześciu kategoriach: Sportowa Nadzieja Roku, Lider Sportu Szkolnego, Trener Roku, Sportowiec Roku, Drużyna Roku i Sportowa Impreza Roku.

Warto wspomnieć również, że jedną z nagród dla najlepszych szkół uzyskało Gimnazjum nr 12, w którym wspólnie z naszym klubem, prowadzone są klasy sportowe o profilu rugby.

Nie zapomniano także o mecenasach gdyńskiego sportu, sponsorach i partnerach, w tym naszego klubu, którym podziękowania wraz z symbolicznym medalem przekazał osobiście Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.
„Buldogom” serdecznie gratulujemy nagrody, a wszystkim, którzy oddali głos na naszą drużynę gorąco dziękujemy.

 
RSS sponsorzy

Wojna na Ukrainie 2023 na żywo. Najnowsze informacje - relacja
9 lutego 2023 r. jest 351. dniem wojny. Zełenski składa […]
czw, lut 09, 2023
Dziennik Bałtycki